Ducati Sport 1000 S
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Sport 1000 S 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 94 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 71.5 mm |
| Moc maksymalna | 92 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| Stopień kompresji | 10 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| liczba zaworów na cylinder | 2 |
| Zawory | Desmodromiczny |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 992 cm³ |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Dwa tłoki |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1425 mm |
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 181 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Ducati Sport 1000 S Historia
Ducati Sport 1000 S 2008

92 KM
992 cm³
179 kg
FAQ Ducati Sport 1000 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Sport 1000 S?
- Aktualna średnia cena za Ducati Sport 1000 S, rocznik 2010, kształtuje się na poziomie 67 880 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 7 239 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Sport 1000 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Sport 1000 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Ducati Sport 1000 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Sport 1000 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Ducati Sport 1000 S wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił +6% w pierwszym roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Sport 1000 S?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Ducati Sport 1000 S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Ducati Sport 1000 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS



























